Literatura
Wojciech Cejrowski z programem "Ale Meksyk!"

Wojciech Cejrowski z programem "Ale Meksyk!"

  • 2017-06-26, , godzina 18:00
  • Aula Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79, Szczecin

Opis

Wojciech Cejrowski wraca do Szczecina! 26 czerwca 2017 roku o godzinie 18:00 w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się występ dziennikarza i podróżnika Wojciecha Cejrowskiego.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których szczecińska publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Mapa

Ostatnio czytane
Amerykański koszmar
Amerykański koszmar

Powieść Edwarda Redlińskiego w klasyczny sposób ukazuje emigranckie piekiełko - strach, śmiech, rozpacz, oszustwa

Skrywana zawiść może się przerodzić w obsesję
Skrywana zawiść może się przerodzić w obsesję

Miał wszystko. Sławę, pieniądze, kobiety na zawołanie. Miał talent, wysoko postawioną rodzinę, swoją restaurację. Był nie tylko kucharzem, ale także gwiazdą telewizji. Nic dziwnego, że kogoś w końcu szlag trafił za to, że był w "czepku urodzony"...

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?